Parduoda Kita (žemė), el ostional, Rivas, Nikaragva, frente a la bahia

Parduoda - Cod. 32660

  • Tipologija: Kita (žemė)
  • Sritis: 1920 m²
  • Kambariu skaicius: 0
  • Valstybe: 0

OSTIONAL
Daug paplūdimio off Playa Ostional pakrantėje tik 9 km nuo sienos su Kosta Rikos (El Naranjo). Žemė su vandens ir elektros komunalinių galimų. Puikiai tinka statyti turizmo projektą, Vilos arba Bungalows. Žemė yra dalis padalinio, turi labai gerą vietą jie cornerbacks ir turėti 8 metrų ir miškų ir džiunglių aplinkoje aukštį. Atstumas iki paplūdimio yra 70 metrų ir peržiūrėti iš bet dėka aukštį, kuriame žemė yra. Mažas netoli miesto El Ostional (daugiau ar mažiau 900 žmonių) suteikia šiltą ir populiarus atmosferą. Mieste yra vos už paplūdimio ir yra šypsosi o kartais nedrąsus bendruomenė, kurioje galite vertiname tikrą charizmą žvejybos bendruomenių Ramiojo vandenyno. Ji dauguma jos gyventojų užsiima mėgėjišką žvejybą, žemės ūkio ir plėtojant kaimo turizmą
Tai rami ir saugi bendruomenė lankytojams. Playa El Ostional yra lauro daugiau nei 2 kilometrų ilgio su pusapvalės formos, kuri siūlo viską, ko ieškote atostogautojas, smulkaus smėlio, platus paplūdimys, mangrovių miškų, upės gėlavandenių uolos ir jos nustatymas yra kaimo praplauti konservuoti augalija ir gyvūnija. Dvi km yra gamtos rezervatas "Gėlė", kur vėžliai deda kiaušinius.
Jau Costanera greitkelio statybos; Pirmoji 34 km, pradedant nuo sienos su apelsinų Kosta Rika (A 9 km nuo El OSTIONAL) į San Chuanas del Sur ir baigėsi 2017 m.
 Keliuose skelbimų El Nuevo Diario kalbame apie stumia vyriausybę į naujos investicijos Turistiniai kaip sumažinti nekilnojamojo turto mokesčius, taip pat pakrantės keliais ir užsienio kompanijos suinteresuotos investuoti. Net kasdienio OSTIONAL bāhya identifikuojama kaip "paskutinės rojus Terrestre"

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB