Parduoda Viešbutis, Las Peñitas, Leon, Nikaragva, de la estación de policía 300mts al este

Parduoda - Cod. 37468

  • Tipologija: Viešbutis
  • Sritis: 592 m²
  • Kambariu skaicius: 5
  • Valstybe: 1

Nekilnojamas turtas įsikūręs "Las Peñitas" paplūdimyje esančiame "Condominium", mažame žvejybos rajone Ramiojo vandenyno pakrantėje, apsuptame Juan Venado gamtos rezervato. Vos kelios minutės nuo kolonijinio ir žinomo svarbaus Leono miesto, netoli pagrindinių turistų ugnikalnių ir 114 km nuo sostinės ir Managva oro uosto.

Neseniai pastatytas viešbutis, atidarytas nuo 2016 m. Vasario. Nicaraguano stiliaus dekoruoti kambariai su šiuolaikinėmis tendencijomis padės svečiams jaustis unikaliai, draugiškoje ir atsipalaiduoti atmosferoje. Didesnis dėmesys ir kvalifikuotas aptarnavimas yra mūsų pagrindiniai prioritetai.

Gražus turtas yra 250m2 gyvenamojo ploto, kuriame yra 5 dviviečiai miegamieji su karaliaus židinio dydžio lovomis ir vonios kambariai (jie yra pasirengę apartamentuose, kur jums reikia, nes yra nepriklausomi), balkonai ir terasos su vaizdu į vandenyną, restoranas su visa virtuve, didelis palmių rančas su 2 lygiais svečiams su hamutais, jogos denio, dviračių ir įrankių laikymasis, gražus sodas su delnimis, kokosais, papajų medžiai, bananų medžiai, citrinmedžiai, ananasai, gėlės, žolė daugiau erdvė pastatyti dar 4-5 kambarius ir baseiną, visa partija 592 m2.

Mūsų sodyboje įrengta šilumos izoliacija, antisisminės sienos, PVC langai ir šviesos diodų apšvietimas su geriausiu standartiniu Europos kokybės ir apsaugos apsauga.

Viešbutyje buvo visi baldai, maitinimo siurblys, skalbimo mašina, dviračiai, čiužiniai, patalynė, kriauklė, lempos, staliukai, visa virtuvė su visa įranga ... viskas, ką matote, yra įtrauktas! Jums nereikia išleisti pinigų, nes viskas yra nauja ir yra labai gerose sąlygose.

Įsigykite labiausiai įvertintą ir apdovanojimą pelniusią "Lodge" daugelyje žinomų tinklalapių, atnaujinamos visos leidimai ir licencijos. Licencija parduodama su alkoholiu.

Jei susidomėjote, susisiekite su pardavėju per formą

Sutartinė kaina

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB