Parduoda Viešbutis, Leon, Leon, Nikaragva, Carretera a Poneloyas

Parduoda - Cod. 34927

  • Tipologija: Viešbutis
  • Sritis: 2000 m²
  • Kambariu skaicius: 10
  • Valstybe: 1

Šis viešbutis "*** Restaurant Boutique" yra žavinga paslėpta vieta. Šis atogrąžų oazės "Leon" durų viešbutis yra 10 miegamųjų (6 nameliai / 4 miegamieji), 10 vonios kambariai, gražus atviras restoranas, įsikūręs aplink terasos centre, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į sodą, ir vienas iš didžiausias miesto baseinas. Svečiai gali pabusti nuo daugybės paukščių, kurie pašaukė šį sodą savo namuose, muziką ir gali atsipalaiduoti savo dieną į aiškų mėlyną baseiną. Šis viešbutis yra paslėptas perlas!

Puiki galimybė investuotojui ar porai / šeimos nariams, kurie nori pakeisti gyvenimo būdą ir mėgautis tropikų gyvenimu. Jums patiks šis mažas "ramsčio" verslo boutique viešbutis, įsikūręs labiausiai draugiškoje "Sutiaba" bendruomenėje Leone, 5 minutės kelio automobiliu nuo barų, restoranų ir pagrindinių miesto atrakcionų bei kelio iki artimiausių Las Penitas ir Poneloya paplūdimių (15 min. automobilis). Pirmieji vulkano pėsčiųjų takai yra už 45 minučių kelio automobiliu nuo viešbučio .... Leon yra įsikūręs 1h15 min. Nuo sostinės, Managva ir 1h45 nuo tarptautinio oro uosto.

Turtingas turtas, kuris veikia augančioje Nikaragvos turizmo industrijoje, yra tvirta investicija, kuri greičiausiai padidins viršvalandžius. Šis veikiantis viešbutis ir restoranas yra labai gerai reitinguojami: 9,2 / 10 "Booking.com" ir "Numero 2" "Tripadvisor" ir išvardyti daugelyje svetainių ir kelionių vadovų visame pasaulyje, įskaitant "Ulysse" ir "Petit Fute" prancūzų vadovą.

"Turnkey" pardavimas apima mobiliesiems skirtą tinklalapį, internetinę rezervavimo sistemą, visą baldą, turinį ir plėtros potencialą.

Be to, viešbutyje yra greta viešbučio neseniai restauruotų savininkų rezidencija (3 miegamieji, 2 vonios kambariai, virtuvė, lauko valgomasis / gyvenamasis kambarys ir baseinas), tačiau neįskaičiuotos į viešbučio kainą. Jei domina, galime siųsti nuotraukas ir kainą. Labai patogu turėti savo namus ir privatų plotą, tačiau tuo pačiu metu yra pakankamai arti verslo.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB